Kontakta oss

info@verke.org

Postaddress:
Verke
Helsingfors stads undgdomscentralen
PB 10401
00099 Helsingfors stad
Finland

Besökssaddress:
Salomonkatu 17

Prickar


Suvi Tuominen, verksamhetsledare

+358 (09) 310 71575
+358 41 5121703
suvi@verke.org
Twitter
LinkedIn

Denice Lönnroth

Denice koordinerar Verkes svenskspråkiga verksamhet och samarbete med läroanstalter.
+358 50 5623 611
denice@verke.org

 

Veera Värtinen

+358 40 162 6031
veera@verke.org

Mimmi Mäkinen-Kokkonen

+358 (09) 310 76148
+358 40 1291 567
mimmi@verke.org

Marcus Lundqvist

+358 (09) 310 23459
+358 40 1597 505 (WhatsApp)
marcus@verke.org
Twitter
LinkedIn
Instagram

Pasi Tuominen

+358 (09) 310 89093
+358 40 3347 211
pasi@verke.org

Juha Kiviniemi

+358 40 1835 264
juha@verke.org
Twitter
Instagram

Heikki Lauha (familjeledighet)

+358 (09) 310 70718
+358 40 3361 856
heikki@verke.org
Twitter
LinkedIn

 

Jedi, “kontorsbiträde”

+358 (09) 310 89067
info@verke.org